خدمات تبلیغاتی – تبلیغات گسترده پویا سافت

خدمات تبلیغات گسترده در سطح اینترنت توسط پویا سافت

خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت، یکی از بهترین خدمات این وبسایت است که طرفداران بسیاری دارد. همچنین افراد زیادی امروزه توانسته اند با کمک خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت، پیشرفت وسیعی را در زمینه کاری خود داشته باشند. از این رو شما هم می توانید با کمک پویا سافت به اوج برسید و با رقبای خود بجنگید. با ما همراه باشید!!
مشاوره و سفارش
برای دریافت مشاوره رایگان یا سفارش خدمات تبلیغات گسترده کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره تماس اول: ۰۹۳۸۵۳۹۴۶۳۹

شماره تلفن: 02191691273

ایمیل: info@pouyasoft.com
پویا سافت

بهترین خدمات تبلیغات گسترده در سطح اینترنت توسط پویا سافت

پویا سافت به عنوان یک وب سایت فعال در زمینه دنیای دیجیتال و رایانه اقدام به معرفی یک خدمت فوق العاده به عنوان خدمات تبلیغات گسترده در سطح اینترنت کرده است که با این کار توانسته مکان مناسبی را برای پیشرفت شما مهیا کند. برای پیشرفت در دنیای فناوری و تکنولوژی به تبلیغات اینترنتی ما اعتماد کنید.

خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت دارای ویژگی های بارزی است که افراد زیادی را مجذوب خود کرده است. این خدمات به صورت کاملا حرفه ای توسط یک تیم حرفه ای ارائه می شود تا تجربه خوبی را در زمینه کسب و کار برای شما رقم بزنند.

چرا خدمات تبلیغاتی پویا سافت؟

پویا سافت یک مجموعه بسیار قدرتمند در زمینه، فناوری های دیجیتال است. از این رو با کمک مدیر وب سایت ” پویا امیری ” فضایی ایجاد شده است که کاربران بتوانند از خدمات بی نظیری مانند خدمات تبلیغات گسترده در سطح اینترنت استفاده کنند.

بنابراین اگر شما هم تمایل دارید که همانند سایر رقبای خود به پیشرفت فوق العاده ای برسید، کافی است که این پروسه زمان بر را در مسیر همکاری با ما کوتاه کنید و به آرزوی خود نزدیک شوید. در ادامه بیشتر با خدمات تبلیغاتی ما آشنا شوید.

خدمات تبلیغاتی پویا سافت و انواع آن

پویا سافت خدمات تبلیغاتی خود را در انواع مختلف به صورت حرفه ای ارائه می کند. البته توجه داشته باشید که خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت با هم تفاوت ندارند بلکه شیوه های انجام آن ها با هم متفاوت هستند. تبلیغاتی که توسط ما انجام می شود، از این رو خدمات تبلیغاتی نام گذاری شده است که گسترده بودن شیوه تبلیغات را بیان کند. بنابراین شما می توانید در ادامه این روش ها را مشاهده کنید.

 1. یک از خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت، تبلیغات در وب سایت های درج آگهی به صورت انبوه می باشد.
  پویا سافت به سفارش تبلیغ شما را دریافت می کند، سپس محتوای تبلیغی شما را به صورت کاملا هدفمند ایجاد می کند و در نهایت در حدود ۳۰ وب سایت درج آگهی، ثبت می کند.
  دقت داشته باشید که تبلیغات شما به صورت ۳ بار در روز در هر وب سایت درج می شود. و این در کل روز چیزی حدود ۹۰ آگهی تبلیغاتی است که برای کسب و کار شما بسیار مفید است.
 2. دیگر خدمت تبلیغاتی پویا سافت، تبلیغات در شبکه های اجتماعی است.
  پویا سافت، پس از بررسی سفارش تبلیغ شما، یک محتوای تبلیغاتی کاملا هدفمند مناسب شبکه های اجتماعی تهیه می کند، تا اینکه تبلیغ شما بهترین بازده را داشته باشد.
  سپس محتوای تبلیغاتی شما در چند شبکه اجتماعی محبوب فارسی زبانان به صورت انبوه درج می شود تا اینکه کاربران شبکه های اجتماعی هم برای شما به مشتری تبدیل شوند.
  توجه داشته باشید که تبلیغ شما در رسانه های مشهور مانند تلگرام، اینستاگرام، فیس بوک و واتساپ منتشر می شود. از این رو تبلیغ شما روزانه به دفعات در کانال ها، گروه ها و پیج های شلوغ منتشر می شود.
پویا سافت

3. روش دیگری که پویا سافت برای خدمات تبلیغاتی گسترده خود دارد، ارسال پیامک انبوه است.
پویا سافت، با ارسال پیامک های انبوه به مشترکین ایرانسل و همراه اول در کل ایران، باعث جذب فوق العاده افراد و بازده عالی تبلیغات میشود.
شیوه انجام این تبلیغات به این صورت است، که در ابتدا تبلیغ شما پردازش خواهد شد و طبق نیاز شما یک متن پیامکی و تبلیغاتی تنظیم می شود. سپس پیامک های انبوه متناسب با کسب و کار و            تبلیغ شما به مشاغل و افراد مختلف ( با امکان انتخاب جنس و شغل ) در سراسر کشور ( با امکان انتخاب مکان و استان ) ارسال می شوند. این کار به صورت کاملا هدف‌مند صورت می گیرد و مناسب افراد بسیاری است.

 

4. دیگر روشی که در خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت وجود دارد، نمایش تبلیغ شما در وب سایت های زیر مجموعه پویا سافت است.
ما وب سایت هایی را داریم که توسط تیم پویاسافت ساخته شده اند. از این رو این وب سایت ها می توانند مکان مناسبی برای تبلیغات شما باشند.
پویا سافت تبلیغات شما را به عنوان بک لینک یا رپورتاژ در وب سایت های خود درج می کند تا توسط کاربران و بازدیدکنندگان بسیار این وب سایت ها، بتوانید بازده خوبی را از این تبلیغات داشته باشید.
تعداد وب سایت های زیر مجموعه ما بیش از ۵ عدد است که هر کدام دارای رتبه های مناسبی در گوگل و موتور های جستجو هستند.

تعرفه های خدمات تبلیغاتی پویا سافت

اکنون قصد داریم که تعرفه خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت را به صورت کامل خدمت شما عرض کنیم.
خدمات پویا سافت با اینکه دارای کیفیت بسیار مطلوبی میباشد، قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. این مسئله بسیار شگفت آور است و مشتریان ما را بسیار خوشحال می کند.
تعرفه هایی که برای خدمات گسترده تبلیغاتی ما در نظر گرفته شده است کاملا منصفانه است و بسیار جنبه اقتصادی دارد، حتی به طوری که کسب و کار های بسیار کوچک هم می توانند از خدمات گسترده ما استفاده کنند.

برای مشاهده تعرفه خدمات تبلیغات گسترده در ادامه همراه ما باشید:

پویا سافت
 • تعرفه پکیج کامل خدمات تبلیغات گسترده
  پویا سافت تعرفه پکیج کامل تبلیغات گسترده پویا سافت که شامل ( تبلیغ در سایت های درج آگهی – تبلیغ در شبکه های اجتماعی – تبلیغ با ارسال پیامک انبوه – تبلیغ در سایت های زیر مجموعه و ارسال پیام انبوه واتساپ  ) است، 1 میلیون تومان در روز و 30 میلیون تومان در ماه می باشد.
 • تعرفه تکی خدمات تبلیغاتی
  تعرفه خدمت اول:
  ( تبلیغات در سایت های درج آگهی ( ۳۰ وب سایت ) ۳ بار در روز در هر سایت ) با احتساب تخفیف ۵ درصدی 200 هزار تومان در روز می باشد.
  تعرفه خدمت دوم: ( تبلیغات گسترده در فضای مجازی ( کانال ها، گروه ها و پیج ها ) به دفعات در روز ) با احتساب تخفیف ۵ درصدی 250 هزار تومان در روز می باشد.
  تعرفه خدمت سوم: ( تبلیغات انبوه پیامکی ( ۱۰۰۰ الی ۱۵۰۰ پیامک در روز ) به صورت هدفمند ) با احتساب تخفیف ۵ درصدی 400 هزار تومان می باشد.
  تعرفه خدمت چهارم: ( درج تبلیغات در وب سایت های زیر مجموعه پویا سافت ( به صورت ماهیانه ) و در قالب بک لینک و رپورتاژ ) به شرح زیر است:
  بک لینک فالو: ۱۵۰ هزار تومان در ماه
  رپورتاژ دائمی : ۳۵۰ هزار تومان
  تعرفه خدمت پنجم: ارسال پیام انبوه واتساپ است که 5000 هزار عدد در روز به صورت کاملا هدفمند می باشد. 500 هزارتومان در روز می باشد.

همانطور که مطالعه و مشاهده کردید، پویا سافت در زمینه تبلیغات اینترنتی دارای مهارت بالا و امکانات پیشرفته است. از این رو از شما دعوت می شود که خدمات تبلیغاتی خود را با خیال راحت به پویا سافت بسپارید تا در این زمینه بهترین بازخورد را بدست آورید.

پویا سافت حرفه ای در خدمات تبلیغات گسترده در سطح اینترنت

پکیج کامل تبلیغاتی
 • روزانه: 1 میلیون تومان
 • ماهانه: 30 میلیون تومان

021-91691273
dots
پکیج های تکی تبلیغاتی
 • خدمت اول
 • روزانه: 200 هزار تومان
 • خدمت دوم
 • روزانه: 250 هزار تومان
 • خدمت سوم
 • روزانه: 400 هزار تومان
 • خدمت پنجم
 • روزانه: 500 هزار تومان

021-91691273

سفارش و مشاوره رایگان

در بالا تعرفه های خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت را به صورت کامل برای شما شرح دادیم. اگر تمایل به همکاری و سفارش خدمات ما را دارید کافی است که از طریق اطلاعات تماس موجود در وب سایت با ما ارتباط برقرار کنید.

اما اگر نیاز به مشاوره رایگان برای کسب و کار خود دارید کافی است که با ما تماس بگیرید تا شما را به صورت کامل با شیوه های تبلیغاتی خود آشنا کنیم و شما را به صورت هر چه بهتر در این زمینه یاری کنیم.

 
برای دریافت مشاوره رایگان یا سفارش خدمات تبلیغات گسترده کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره تماس اول: ۰۹۳۸۵۳۹۴۶۳۹
شماره تماس دوم: 02191691273

خدمات تبلیغاتی – تبلیغات گسترده

خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت، با توجه به اینکه بسیار وسیع و گسترده است. از این رو دارای طرفداران بسیار و مشتریان معتبر است.

همچنین درخواست ها برای انجام این خدمات نیز بسیار زیاد است، از این رو از شما خواهشمندیم که حتما در انتخاب خود برای دریافت خدمات پویا سافت دقت کنید سپس با ما تماس بگیرید. در ادامه قصد داریم که شما را بیشتر با این خدمات آشنا کنیم.

تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی

همانطور که می دانید، تبلیغات گسترده در شبکه های اجتماعی از دسته خدماتی است که پویا سافت در خدمات تبلیغات گسترده خود ارائه می کند. بنابراین هم اکنون قصد داریم بیشتر شما را با این دسته از خدمات پویا سافت آشنا کنیم تا بهتر بتوانید در تصمیم گیری خود انتخاب کنید.

 • تبلیغات در تلگرام

قطعا می دانید که تلگرام از محبوب ترین پیام رسان های چند سال اخیر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است. از این می توان تخمین زد که از هر ۱۰ نفر که دارای تلفن هوشمند است، ۷ نفر پیام رسان تلگرام را بر روی دستگاه خود به صورت فعال دارد. از این رو با توجه به این آمار می تواند دریافت که ما می توانیم به تلگرام همانند گوگل یک دید کلی و کامل داشته باشیم. چرا که تلگرام نیز همانند گوگل وسیع و همه گیر شده است و امروزه تقریبا این دو به یک اندازه میان کاربران محبوبیت دارند. بنابراین تبلیغات در تلگرام می تواند گزینه خوبی برای رشد کسب و کار ها باشد.

در تلگرام کانال ها و گروه های بسیاری وجود دارند که هر کدام می توانند تعداد زیادی ممبر داشته باشند که یک بستر مناسب برای تبلیغات هستند. در تلگرام افراد فراوانی هستند که در زمینه های مختلف در حال فعالیت می باشند و کانال ها و گروه های خود را برای تبلیغات در تلگرام تشکیل داده اند. از این رو شما هم می توانید در تلگرام کانال و گروه خود را برای راه اندازی کسب و کار خود تشکیل دهید.

کسب و کار های بسیاری مانند، فروشگاه های محلی، فروشگاه های آنلاین ، شرکت ها ، موسسه های آموزشی و تیم های خدماتی در تلگرام فعالیت دارند بلکه بتوانند خدمات خود را با کمک کانال ها و گروه های خود و دیگران به اشتراک بگزارند. از این رو مشخص است که این افراد تلگرام را محلی مناسب برای تبلیغ کسب و کار خود می دانند.

تولید محتوا بهینه شده وبسایت

پویا سافت در خدمات تبلیغات گسترده خود، تلگرام را جزو مهمترین شبکه های اجتماعی برای تبلیغات می داند. از این رو ما کانال ها و گروه های پر جمعیت را برای تبلیغات خود مورد هدف قرار می دهیم، اما نه هر گروه یا کانالی.

تبلیغات پویا سافت در شبکه های اجتماعی و تلگرام هدفمند است، به این منظور که تبلیغات مشتری در کانال ها و گروه هایی قرار داده می شوند که هماهنگی موضوعی با همدیگر دارند. برای مثال اگر خدمات شما در زمینه فروش لوازم خانگی می باشد، سعی می کنیم تبلیغات شما را در گروه ها یا کانال هایی درج کنیم که در زمینه تبلیغات لوازم خانگی یا دکوراسیون داخلی فعالیت دارند، یا تبلیغات شما را برای افراد خانه دار که در گروه های خاصی عضو می باشند ارسال می شوند.

بنابراین تبلیغات تلگرام خود را به پویا سافت بپردازید و با خیال راحت پیشرفت کسب و کار خود را به ما بسپارید.

 • تبلیغات در اینستاگرام

از دیگر خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت، تبلیغات در اینستاگرام می باشد. اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی محبوب می تواند گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات دیجیتال یا بازاریابی آنلاین در فضای مجازی باشد. بنابراین به این نکته توجه داشته باشید که اینستاگرام امروزه پر بازده ترین تبلیغات را در میان سایر شبکه های اجتماعی دارد.

اینستاگرام با توجه به اینکه چندین سال است به عنوان محبوب ترین شبکه اجتماعی برای انتشار تصاویر و کلیپ های کوتاه تبدیل شده است. بستر بسیار مناسبی برای تبلیغات است. زیرا کاربران بسیاری برای مشاهده تصاویر و ویدئو های آموزشی ، انگیزشی، طنز و … به اینستاگرام مراجعه می کنند. بنابراین درصد نرخ مشاهده تبلیغات در اینستاگرام بسیار بالا است.

امروزه افراد زیادی هستند که در کنار کانال تلگرامی خود یک پیج اینستاگرام ایجاد کرده اند که برای کسب و کار خود یا حرفه خود طرفدار جمع آوری کنند. هر شخصی می تواند در اینستاگرام به هر روشی فعالیت کند و چندین هزار نفر دنبال کننده داشته باشد.

کسب و کار ها، موسسه ها، مراکز خدماتی، افراد مشهور، استارتاپ کمدین ها و…  می توانند با کمک اینستاگرام بهترین رشد را برای کسب و کار خود رقم بزنند. برای مثال یک فروشگاه محلی که در زمینه پوشاک فعالیت دارد، علاوه بر اینکه می تواند محصولات خود را در شهر خود با مراجعین مغازه خود به فروش برساند، می تواند با ارسال محصولات خود به سایر نقاط کشور مشتریان خود را در گستره وسیع تری داشته باشد.

پویا سافت تبلیغات اینستاگرام را در میان خدمات تبلیغات گسترده خود دارد و قصد دارد این خدمات را به شکل هر چه بهتر خدمت شما ارائه کند. با خیال راحت تبلیغات در اینستاگرام را به پویا سافت واگذار کنید. در ادامه برخی از روش های تبلیغاتی را خدمت شما ارائه می کنیم.

پویا سافت با در نظر گرفتن نوع تبلیغ و کسب و کار شما برای انجام تبلیغات اقدام می کند. تمامی اقدامات تبلیغاتی پویا سافت هدفمند و پر بازده است.

تبلیغ های شما در پیج های باکیفیت و پرجمعیت که با موضوع کسب و کار شما مرتبط هستند منتشر می شوند. همچنین پویا سافت تبلیغ های شما را در پیج های پر جمعیت خود نیز انتشار می دهد. از این رو بازدهی تبلیغات شما چند برابر می شود.

با پویا سافت تبلیغات در اینستاگرام بدون شک تبدیل به بهترین روش تبلیغاتی و پربازده ترین روش برای شما خواهد شد. امیدواریم که پویا سافت را عنوان معتمد و مجری تبلیغاتی خود انتخاب کنید.

 • تبلیغات در واتساپ

تبلیغات در واتساپ توسط تیم خدمات تبلیغات گسترده پویا سافت به صورت زیر است. بنابراین اگر تمایل دارید با این موضوع بیشتر آشنا شوید لطفا دقت کنید.

حتما برای شما نیز پیش آمده است که در واتساپ یک شخصی به شما پیغام ارسال می کند و یک چیزی به شما پیشنهاد می دهد. در واقع این پیغام تنها برای شما نیامده است. بلکه برای هزاران نفر دیگر ممکن است ارسال شده باشد. در ادامه به شما در این مورد بیشتر خواهیم گفت.

درواقع هیچ نمیتواند یک پیغام را همزمان برای چندصد یا چند هزار نفر ارسال کنید، یا کار بسیار خسته کننده است. بنابراین ما سرویسی را ایجاد کرده ایم که شما می توانید برای هزاران نفر پست تبلیغاتی ارسال کنید. مزیت این سرویس در تبلیغات واتساپ نسبت به تبلیغات پیامکی این است که افراد می توانند به آسانی با شما ارتباط بگیرند، و هزینه کمتری هنگام ارسال دارد. همچنین شما محدودیت تعداد کلمات در تبلیغ خود ندارید و همچنین می توانید متن، عکس یا تصویر نیز ارسال کنید.

برای تهیه این سرویس تبلیغاتی از تیم تبلیغات گسترده پویا سافت، کافی است از ابتدای صفحه برای سفارش سرویس اقدام کنید.